This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Blog

Czym jest Prawo Przyciągania?

Definicji Prawa Przyciągania jest wiele, a przynajmniej tyle ilu jest jego „wyznawców”. Jednakże u podstaw wszelkich teorii leży twierdzenie, że przyciągamy do naszego życia to na czym najwięcej się skupiamy. Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość.

Na szczęście jednak Prawo Przyciągania działa z opóźnieniem tak by nagle w naszym pokoju nie pojawił się słoń. 😉

Natomiast używając tego prawa, koncentrujemy się na tym co dobre, co sprawia nam przyjemność, na tym czego byśmy chcieli. Już sam ten stan powoduje podniesienie zadowolenia, a dobre emocje przyciągają kolejne emocje i tak lawina się zaczyna.

Często jednak ta teoria spotyka się z niezrozumieniem i uważana jest za „czary-mary”, „bajki”, „bujdy”, itp. I to jest powodem, że wiele osób pomija niesamowitą możliwość realizacji swoich marzeń, czy też zmiany swojego życia na lepsze.

Jak więc ugryźć to całe Prawo Przyciągania, by poznać, zrozumieć, wdrożyć i zobaczyć efekty?

  • Najpierw znajdź obszar swojego życia w którym chciałbyś coś zmienić lub poprawić,
  •  Następnie namaluj w wyobraźni obraz tego co chcesz, czego pragniesz,
  • Poczuj jak byś to już miał,
  • Następnie podejmij działanie utrzymując natchniony stan oczekiwania.

Mam nadzieję, ze to krótkie wyjaśnieni pozwoli choć trochę przybliżyć Ci filozofię prawa przyciągania.

Ja ze swojej strony zachęcam Cię do obejrzenia kultowego fimu Sekret, który pokaże Ci całą idee w sposób wręcz wyśmienity. Pamiętaj, że Prawo Przyciągania jest rozległym zagadnieniem, a film zawiera jedynie ogólny zarys, pełnie ideii, zawierając w sobie jedynie podstawy podstaw jakie należy znać, chcąc stosować Prawo Przyciągania. Jest jednak idealnym wprowadzeniem do tego prawa.

Film znajdziesz na portalu Youtube, a jeżeli będziesz mieć problem z jego znalezieniem to kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *